Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minek menjek tovább tanulni?

Minek menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Már csak egy fél évem van, és pályát kell vászatani, de nem tudom, hogy mi szeretnék lenni, kérlek segítsetek hogy milyen szakmák vannak.

Szeretek festeni, rajzolni mostmár kevésbe, viszont szépen rajzolok a szüleim, és a tanáraim szerint.

Grafikusnak kellene mennem apum szerint és a rajztanárom szerint is, viszont engem most jobban foglalkoztat a rendészeti, vagy a cukrászat és a vendéglátás. Szakgimibe fogok járni az biztos, viszont nem tudom, hogy ott milyen ágazatok vannak. Valaki segítsen:(


2021. aug. 22. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét hogy abban a szakgimiben mi az a pálya ami neked tetszik és arra menj, ne más döntsön helyetted, olyat válassz amihez kedved van és amivel el is tudsz helyezkedni, a rendészet és vendéglátás is jó szakmák
2021. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ngyon szépen köszönöm!
2021. aug. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!