Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gimibe menjek kb 4-es...

Milyen gimibe menjek kb 4-es vagyok, nem szeretnék 0-24-ben szenvedni az elvárások miatt, tovább akarok majd tanulni, budán?

Figyelt kérdés

2019. szept. 25. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen tagozatok érdekelnének😀
2019. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általános tagozatra vagy van vmi konkrét terv?
2019. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Budán nagyon sok jó gimnázium van. Egyik sem teljesíthetetlen. A Baár-Madastól kezdve a Városmajorig.

Döntsd el, hogy humán vagy reálos vagy.

2019. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csík Ferenc Gimi
2019. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahova nagyon nehéz bejutni, de ott már nem szivatnak halálra, az a József Attila. Azzal jól járnál, csak kell egy nagyon jó felvételi. Felső közép kategória a Rákóczi, Móricz, Baár-Madas (utóbbiban nagyobb az elvárás). Városmajoriban szenvednél. Alsó-közepes szint szerintem az Arany, Széchenyi, Tamási, de azokról fogsz hallani jót is, rosszat is, függ attól, hogy milyen osztály jön össze, és el kell menni a nyílt napokra. Talán a Kosztolányi is ez a kategória, de arról én nem tudtam semmit sem kideríteni. Még gyengébb, de még nem gáz a Petőfi, bár egyre jobb állítólag. Nekem nem volt szimpi. Nagyon gyenge a Budai Gimi pl. Van még sok, de azokról nem tudok semmit. Továbbtanulni mindegyikből tudsz, ha elszánt vagy, és felkészülsz rendesen.
2019. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utólsó,amit fel soroltál rákóczi,szabó lőrinc,petőfi azt hallottam hogy mind elég rosszak.a többiek:nem tudom mi érdekel,szóval még nem akarok szak-gimibe menni
2019. szept. 26. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:

A Rákóczi nem rossz gimi, a rangsorban is jó helyen van, kb a Móriczcal egyenértékű. Mondjuk valahogy engem sem varázsolt el tavaly, a hangulat olyan semmilyen. Az volt a benyomásom (persze lehet, h tévedek), hogy nincs nagy diákélet, és kicsit konzervatív a szemlélet, de a tanítás színvonala jó. Elmentem nyílt órákra, a nylevóra tök rendben volt, pengék a gyerekek angolból, de a magyar pl életem legunalmasabb magyarórája volt.

A másik kettőt én sem választanám, maximum vésztartaléknak, arra azesetre, ha rettenetesen elrontod a felvételit.

2019. szept. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Józskát választanám (előző).
2019. szept. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!