Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakra menjek majd?

Milyen szakra menjek majd?

Figyelt kérdés
7.be fogok menni, anyam egyfolytában azzal piszkál h jo lenne mar kitalálni h milyen szakra szeretnek majd menni, meg melyik suliba. Tudom gyorsan elfog telni az idő, szoval van valakinek valami tippje hogy milyen szak?(lany vagyok)

2021. aug. 14. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel konkrétan semmi olyat nem írtál,ami esetlegesen érdekelne,nem tudunk javasolni neked semmit.

Egyébként egyáltalán szakképző iskolába,technikumba vagy gimnáziumba szeretnél menni?

2021. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Német
2021. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán mi érdekel?

Nyelvek, biológia, kémia, matek, rajz, informatika, esetleg valami szakma (fodrászat, ügyintéző, stb.)


Ha gimibe mész, ott érdemes, ha utána továbbtanulsz, szakközepek adnak szakmát is tanulmányaid befejeztével.

2021. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Legyel cukrasz, imadni fogod❤️ - egy friss cukrasz <3
2021. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A cukrászat is egy szép szakma,de egyáltalán nem biztos,hogy szeretni is fogja.


Bocs,nem kötekedésnek szántam!

2021. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5os! Az lehet, de a kedves kerdezo semmilyen "kiindulo pontot" nem adott meg
2021. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!