Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi mentorprogram? Van...

Egyetemi mentorprogram? Van értelme ? Vagy egyáltalán miről is szól?

Figyelt kérdés
Egyetemre jelentkeztem, és pár napja kaptam egy e-mailt hogy egyetemi mentorprogram van. Ma estig lehet elvileg eldönteni hogy szeretnek e részt venni rajta. Azt olvastam hogy segít a mentor felvenni a tantárgyakat, segít beilleszkedni a közösségi életbe. Viszont amikor megnyitottam akkor olvastam hogy csak akkor lehet felvételt nyerni ha indokolja a szociális hátterem. Akkor ezek szerint ez inkább nehéz helyzetű tanulóknak van elsősorban? Van értelme jelentkezni, vagy sokat nem veszitek? Kérlek segítsetek, mert nem tudom eldönteni hogy megéri e jelentkezni, mert gondolom ha felvesznek ebbe a programba akkor az jár némi kötelezettséggel.

2021. aug. 12. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
höok mentorprogramra gondolsz?
2021. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen!
2021. aug. 12. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem teljesen megérte. :) igazából olyan szinten nincsen vesztenivalód... :D legfeljebb sosem beszélsz a mentoroddal, de nekem tényleg mindenben segített, havonta beültünk valahova a többi mentorálttal, de azon kívül is voltak programok, több napos is, hotelben, teljesen ingyen.
2021. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, és egyébként nem voltam hátrányos helyzetű, többiek sem.
2021. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltetlen próbald meg. Vesztenivalod nincs, ha esetleg nem kerülsz be. Fiam évek óta mentor, szívvel-lelekkel. Sokat segit a mentoráltaknak.
2021. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Jelentkeztem végül :)
2021. aug. 12. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Látom jelentkeztél már, de azért leírom, hogy nekem sokat segített a mentorom, elmagyarázta az egyetemi sajátosságokat, bármikor kérdezhettem tőle, és nem járt ez számomra extra kötelezettséggel.
2021. aug. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!