Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik voltak a legdurvább...

Mik voltak a legdurvább csinytevéseitek az iskolában?

Figyelt kérdés
Minél többet írjatok hadd nevessek.

2021. aug. 7. 16:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nálunk:

1. A román zászlót leverték falról és egy fiú osszegyurte és megtaposta.

2. A katolikus vallasorán egy lány a tanárnőt elküldte a francbacba es mikor szuloertekezleten kérdezték letagadták hogy igaz volt. Én nem is az osztalyer nem árultam be hanem gyűlöltem a katolikus tanárnőt mert mikor nem volt ott a református vallastanar akkor a katolikus tanárnő tartott órát és gyűlölte a reformátusokat, én meg az vagyok. Jegyet sem adott és kimutatta hogy gyűlöl minket.

3. Mindig csúnyán beszéltek az osztálytársaim, a padokon maszkaltak és dobálták az iskolatáskát,labdáztak vele.

4. Meg a mikor jártak konfirmaciora mindig gunyolták a református papot az iskolában és káromkodásokat meg csunya szavakat írtak golyóstollal a templom padjaiba. Mikor megláttam miket írták a padba elrohogtem magam a templomban. Meg lehet most is ott vannak a padra írva mert nem cserélték. Én nem velük konfirmáltam hanem 1 3vvel előttük.

2021. aug. 7. 16:58
 2/12 A kérdező kommentje:
1 évvel előttük konfirmáltam, 2003- ban, ok 2004- ben.
2021. aug. 7. 16:58
 3/12 anonim válasza:
87%
Te hová jártál, kisegítőbe? 😀
2021. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Én értelmes iskolába jártam, ahol elvek is voltak, nem csak állatmegörző. Egyszer leveleztem órán, osztályfőnökit kaptam érte, többé nem tettem.

Ez volt a maximum.

2021. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Dehogy a kisegítő be, hova gondolsz te?! Nagyvárad Biharpüspöki részén az általános iskolába aztán a városban a Mihai Viteazul szakiskolába. De ezek a rosszaságok a püspöki iskolában voltak. Meg még tudnék mit írni. Az volt a legjobb mikor láttam a templomba miket írták a padlóra, raborultam és kacagtam és a pap mindig kipredikalta milyen rosszul viselkednek konfirmaciora meg cigizek. Én nem velük konfirmáltam hanem 1 évvel hamarabb. És nem kisegítő iskola volt hanem normál de hátrányos helyzetű gyerekek jártak oda akikkel nem volt foglalkozna és a tanárok is gyengék voltak. A romantanarnok minden évben más volt.
2021. aug. 7. 20:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nálunk nem voltak ilyen elvetemült dolgok. Én csak az általánost végeztem Magyarországon, egy katolikus iskolába jártam (egyedüli reformátusként), de amire gondolni tudok az az, hogy az osztályból valaki tűvel kiszúrta a bicikli kerekét valakinek (végül megbeszélték), vagy hogy gyorskötözőt húztunk egy osztálytársunk ujjára (ő akarta), amit végül az ofő vágott le ollóval és egy jót nevettünk rajta..

Meg még amire gondolni tudok, az a rázós elektromos kamurágó, egyáltalán nem egy elvetemült iskola voltunk 😅


Angliában kicsit más volt már a helyzet, ott folytattam a tanulmányaim. Egy olyan iskolába jártam, ahol talán 20 fehér és 800 pakisztáni/indiai járt. Konkrétan egy dzsungel vagy egy állatkert volt az egész, nagyon utáltam a High School-t.

Olyan is volt, hogy a tanárok kizártak minket az udvarra és 250 barna gyerek (fiú iskola volt) körbe vett minket, szó szerint sarokba szorítva, dobáltak üdítővel teljesen ok nélkül, nagy nehezen beengedett az egyik tanár.. Vagy utolsó tanítási nap ebéd előtt a fél iskola megrohamozta a kapukat hátulról a tanárokat és hazaszöktek, végül annyian maradtunk hogy inkább haza is engedtek minket is.

Utána College-ban nyilván más a színvonal, mindenki tanulni van ott és abszolút max egy-két puskázási csíny volt össz vissz. Mondjuk ott az volt a baj, hogy 16 helyett 14 volt a korhatár és a hugyosok olyanokat csináltak (szintén pakisztánok), hogy egy mozgássérültnek benyomták a liftet minden emeletre és össze-vissza megállt, végül fel kellett lépcsőznie a negyedikre.. (Szintén a liftben voltam)


Egyetemen már előfordult, hogy a suli ajtajában szívták/árulták a füvet, tűzijátékokat lőttek fényes nappal az épület felé az ablakokra stb..

Jó de Anglia más kategória, főleg a város ahol tanultam :D

Most MSc-re egy nyugisabb városba (vagyis town inkább) megyek, ott már szerintem nem lesznek ilyenek, vagyis remélhetőleg.

2021. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Katolikus iskolába egyedüli refikent????Gondolatban már keresztet is vetettem, biztos nem volt jó a pápiaták közt hogy térdelt meg imaddjad a Szenteket meg Máriát. Én nem mentem volna oda akkor se ha kényszerítenek. Nekünk reformátusok ál nincs szükségünk a katolikusok agymosasaira mert igathituek vagyunk és elkarhoznsnk ha áttérnénk.
2021. aug. 7. 20:46
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 Vagyis igazából 3-an voltunk az évfolyamból reformátusok, és nem volt olyan rémes mint hiszed.

Nem kellett sem templomba járni hetente mint a többieknek (akik intőket kaptak ha kihagyták), nem kellett részt sem vennem a hittanonórán csak végig ültem és írtam a házikat, valamint imádkozáskor keresztet sem kellett vetnem.

Egy kedves református lelkipásztor jött át az iskolába heti egyszer hittant tartani nekünk hármunknak, valamint havonta egyszer misét. Nekünk csak azokra kellett járni.

De egyébként igazat adok, rengeteg kivetnivaló van a római katolikus vallásban, bár ez már nem tartozik a kérdéshez.

2021. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát....én rendes általános iskolában jártam vagyis államiba. 9 éves koromtól kezdve minden hónapban egyszer mikor lett volna református vallasorank bejött a katolikus tanárnő és a katolikus leckét kellett írjuk, tanuljunk meg féljünk belőle és soha nem adott jegyet mert reformátusok voltunk holott a mi óránk lett volna nem az övék.

9 éves koromban meg kellett tanulják hogy Dicsértessék a Jézus Krisztus kell köszönni és keresztet vetni mert elvárta a tanárnő tőlünk is hiába nem voltunk katolikusok. És a többi gyerekek csúfolták minket hogy röfi meg röf és a tanárnő csak nevetett és a nézésébe is benne volt hogy utálja a reformátusokat. Meg majd minden órán célzott hogy amásvallásuak.a pokolra jutnak és nem szólhatnak semmit mert ő tartott órát és féltem tőle mert a nézése olyan volt. Az első óra volt a legnehezebb, aztán valahogy beletörődtem hogy a refi tanár nem jön havonta és katolikus óránk van amire nem kapunk jegyet. Hetedikes korunkig tartott ez, azután másik katolikus tanárnő jött aki nem vállalta hogy ,,minket katolizaljon,, mikor a református tanár nem akar órát tartani és lyukas óránk volt.

2021. aug. 7. 21:24
 10/12 A kérdező kommentje:

De ez nekem fáj ha belegondolok is. Csak 9 éves voltam! Inkább írnátok le a csinytevéseitek. Minden iskolában vannak csinyek ha nem is olyan durvák mint nálunk.

Nálunk volt egy öreg román tanár és a széjet szünetben bementek krétaporral és a tanár nem vette észre és mindig olyan lett a nadrágja.

2021. aug. 7. 21:26
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!