Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ugye megyünk szeptemberben...

Ugye megyünk szeptemberben megyünk iskolába?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék egy újabb félévet itthonról végigmenni.
2021. aug. 3. 10:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%
Olcsó kifogás azért az online oktatást utálni mert nincs személyes kontakt. Akivel összehaverkodtál, azzal úgyis tartod a kapcsolatot, bármi legyen is. A többi meg nem tudom miért érdekelne más embereket? Annyira érdekel a tanár pofája? Vagy a sok idiótának a folyosón? Bullying is megoldódna ezzel, nem lennének kirekesztések sem. Úgyhogy még szociális szempontból is JOBB az online. Igenis! De mondom, a választható lenne a legjobb, és akkor aki akar bemeheti nézni a drágalátos takarítónő fejét és a büfését is :) 10-es voltam.
2021. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%
20-as, nincs olyan hogy álom gimi, majd meglátod, gondolom az azt takarja hogy erős suli. Vért fogsz izzadni 4 évig, neadjisten 5. Az iskola nem álom :D Álom lehet egy nyaralás, kocsi stb.
2021. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

5 évig, és persze tudom, hogy nem könnyű! Viszont nekem, igenis egy álom, mivel mindigis szerettem iskolába járni. :)

Az én álom gimim, annyit takar, hogy csodás közösség, többnyire jó tanárok, és elfogadó, szerető osztályközösség. Ez mind megvan ott ahova megyek.

2021. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg az az olcsó kifogás a jelenléti oktatás ellen, hogy fél órával többet lehet aludni meg lehet puskázni…
2021. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
91%
Vicces. Szövegértési problémáid is akadtak, megoldjuk. Szóval, ahogy említettem, a számonkérések élőben lennének, puskázni aligha lehetne, csak annyira amennyire lehet jelenlétiben. Kipihentebb is lenne egy diák, ha nem kéne esetenként hajnali 6kor kelni hogy beérjen 8ra az iskolába. Jobb esetben felkel 7kor. Egyik se túl bíztató! A gyerekeknek még nem robotolniuk kéne már napfelkeltétől napnyugtáig. Ez hosszútávon romboló hatással van rájuk.
2021. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
36%
Szerinted ki mennyire díjazná azt, hogy pl. egyetemen egy vizsgaidőszakban akár 10 vizsgával ingázz oda-vissza egy-egy vizsga miatt, reggel-este akár egymás utáni napokon is? Vagy zh-k miatt? Volt olyan tárgyam, amiből minden héten zh-t írtunk? Középiskolában és általános iskolában is az volt a jellemző, hogy hetente, kéthetente írattak velünk dolgozatokat. Persze, gondolom ezt is megváltoztatnád valahogyan és tuti lenne valami szipi-szupi megoldásod, amire rajtad kívül még soha senki nem gondolt. Egyébként sem a gyerekekről van szó elsősorban… Elhiszem, hogy nekik buli, hogy aludhatnak ameddig akarnak, nem kell bejárni az iskolába, ugyanúgy focizhatnak a parkban stb., de középiskolákban és egyetemeken már mások a prioritások.
2021. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Egyetemen is ismerek olyat, aki a kettesre gyúrt, vagy mert gazdag szülők fia, vagy mert olyan állása volt mellette, amiből röhögve megkereste mai pénzre konvertálva a havi 2.000 - 3.000 eurót (azért írok így, mert 16 éve végeztem az egyetemen), és nem a csillagos ötös diploma volt neki a fontos, és nem is a magas ösztöndíj, meg nem is a summa cum laude, hanem az, hogy a jegy görbüljön (mint pecásoknál a bot), és tudjon keresni, meg villogni a Gucci órával. Meg persze volt olyan is, akinek se a suli, se a munka nem volt fontos, mert apuci megveszi majd neki a mindent is (mint Fluorék dalában a várost)


Aki a kettesre gyúr, az vagy megbukik, vagy épp csak összejön neki.

2021. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!