Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ugye megyünk szeptemberben...

Ugye megyünk szeptemberben megyünk iskolába?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék egy újabb félévet itthonról végigmenni.
2021. aug. 3. 10:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Az a terv, de ha az új variánsok közbeszólnak akkor nem.
2021. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem szeretés kérdése. A kormány terve és forgatókönyve tudtommal jelenleg az iskolai start, de az az érzésem, hogy oltás ide, oltás oda, sok minden szól amellett, hogy fogjuk vissza magunkat (az iskolába járás exponenciális kontaktszám-robbanást vonna maga után, hisz ez a gyakorlatban azt jelentené, hogy újra mindenki találkozna mindenkivel, nemcsak a tanárok a diákokkal, hanem a szülők is - lsd. szülői értekezlet, fogadó óra, meg minden iskolában van technikai személyzet, informatikusok, takarítók, gazdaságisok, konyhások, karbantartók, stb. stb.)


Ha így lesz, robbannak a számok, és tippem szerint sanszosan már novemberre, de legkésőbb a karácsonyi szünetre visszatér minden oda, ahol a nyári szünet előtt volt.

2021. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Remélem lesz online oktatás. Sokkal jobb, praktikusabb, kényelmesebb.
2021. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%

Egyetertek 3-massal.


Online oktatas vissza!

2021. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon remélem, hogy online lesz
2021. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én most kezdem az egyetemet, nem szeretném, hogy online oktatás legyen.


De amúgy szerintem is az lesz.

2021. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%
Remélem, hogy soha többet nem lesz online oktatás. Én gyűlöltem minden percét, nem ezért jelentkeztem egyetemre.
2021. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem adtak kollégiumot, mehettem albérletbe.. Szerencsére jött a távoktatás és ott is hagyhattam a drága albérletet. Remélem most sem kell albérletbe menni
2021. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
96%
Remélem online lesz
2021. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
2021 van nem 1971, már simán lehetne akár folytonos is az online oktatás. Csak jól ki kéne építeni a rendszert. Heti szintű személyes konzultációkkal, és havonta vizsga személyesen az elmúlt hónap tananyagából. Nem tudom ez a 21. században miért lenne akkora akadály. Vagy csak lehetne választható. Aki nem megy be az az iskolából közvetített tanórán vesz részt, viszont a témazárókat, esetenként dolgozatokat neki is ugyanúgy élőben meg kéne írnia. Ezzel a módszerrel kizárható a csalás lehetősége is.
2021. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!