Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek gáz, ha már a...

Szerintetek gáz, ha már a harmadik egyetemi képzésemet kezdem?

Figyelt kérdés

Az egyikből decemberben államvizsgázok, utána nyáron a másikból, és szeptembertől kezdenék egy új szakot. Viszont sokan mondták körülöttem, hogy minek még egy...de úgy gondolom, a tanulással csak is okosodni lehet..illetve tudást szerezni. Kíváncsi lennék a véleményetekre.

21/L



2021. júl. 22. 15:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%

Én a másik oldalon állok (munkaadó), és ha valaki több mindenbe belekezd az azt jelenti, hogy nem tudja mit akar.

Kivétel, ha ezek kapcsolódo területek.

Mi az a három szak amit csinálsz?

2021. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

11-es, mint munkaadó akkor tudhatnád, hogy az LLL sosem megy ki a divatból. Ráadásul kapcsolódó területnek sem kell legyenek, mert mi van ha az első képzés után rájön, hogy mégsem neki való mert pl.nem tud belőle megélni? Tegyük fel, hogy nincsenek gazdag szülei vagy férje aki eltartsa így teljesen más pályára kényszerül. Akkor ez elítélendő és azt mondod rá, hogy mindenbe belekezd és nem tudja mit akar? Vagy olyanról hallottál már hogy X idő után mégis belekezd valaki egy régi álom szakba amit annakidején nem volt lehetősége elvégezni?


Pont ez a baj az ilyen munkaadókkal is mint Te, hogy túlságosan szűk látókörűek és egy cseppet nem értékelik ha a munkavállaló képezni szeretné magát. Bezzeg mikor felvétel van akkor ígértek mindent: tanulási lehetőséget,karrier kiteljesedését, önmegvalósítást, csak menjenek ....ha-ha-ha.


Pont az ilyenek miatt tagadja le a legtöbb munkavállaló, hogy a munkahelye mellett egyebet is csinál...pl.tanul.


Sok sikert mindenkinek! Jó tanulást! Éljen a LLL!

2021. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11 itt egy élő példa aki szintén tanulni merészel. :D


"Bölcsész diplomám van MSc


Jelentkeztem gazdasági egyetemre mesterképzésre de nem vettek fel természetesen kevés volt a kreditem rá.

Hasonló szakbol ugyanoda viszont felvettek FELSŐOKTATÁSI SZAKKÉPZÉSRE"

2021. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 EVA800 ***** válasza:
Okj t nem muszáj vegezni
2021. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 EVA800 ***** válasza:
Lehet csak diploma okj nelkul
2021. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!