Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek gáz, ha már a...

Szerintetek gáz, ha már a harmadik egyetemi képzésemet kezdem?

Figyelt kérdés

Az egyikből decemberben államvizsgázok, utána nyáron a másikból, és szeptembertől kezdenék egy új szakot. Viszont sokan mondták körülöttem, hogy minek még egy...de úgy gondolom, a tanulással csak is okosodni lehet..illetve tudást szerezni. Kíváncsi lennék a véleményetekre.

21/L



2021. júl. 22. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem gáz. Azt hittem úgy kezded a sokadikat, hogy mindig félbehagyod.
2021. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha a másik kettő megvan, akkor hajrá. Ilyen szorgalmas emberekre van szükség.
2021. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

"a tanulással csak is okosodni lehet"

Ez igaz, viszont tapasztalatot pl. nem szerzel.


Mármint nem tudom, hogy hogy állsz anyagilag, illetve mi a terved munkát nézve, viszont érdemes azt is figyelembe venni.

2021. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

anyádék fizetik a tandíjat?

olyan szempontból hülyeség, h. semmi értelme 3 alapdiplomát csinálni, inkább mesterből kettőt.

2021. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeteket!

#4 köszönöm e csodás kérdést "anyádék fizetik a tandíjat?" A válasz a jelenlegi két egyetemen állami finanszírozásban tanulok ergo nem, nem édesanyámék fizetik. Tudod nem mindenkit pénzelik a szüleik, és be lehet kerülni nem költségesre is de úgy látom ez neked valami új dolog lehet.:D

2021. júl. 22. 19:31
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez teljesen jó dolog.
2021. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

képzeld nem, mert engem sem pénzeltek, de én még dolgoztam is mellette.

vmemnnyire biztos pénzelnek, mert van hol laknod,van mit enned, tudsz utazni, miközben nem dolgozol.

én albiban laktam és magamat tartottam fenn suli mellett.

2021. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha ennyi penzed van, hogy meg tudod engedni, akkor kiraly, en is mennek. Milyen szakok?
2021. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van már egy alapom és most egy második alapon és egy mesteren vagyok egyszerre, párhuzamos képzésen. A mesterrel szeretnék elhelyezkedni mert a másik kettő kb.éhen halásra elég. Családos anya vagyok, év végén ráadásul melózom is. Úgyhogy nekem sem anyuék fizetik. :D Bár a jelenlegi alapom lassan úri hobbi lesz.

Sok sikert kérdező! Ügyes vagy!

2021. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
76%
#7 Na megjött a tipikus besavanyodott aki utálja a világot azért mert vele kiszúrt a sors.
2021. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!