Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tehetek-e záróvizsgát másik...

Tehetek-e záróvizsgát másik egyetemen?

Figyelt kérdés

Csúnyán elbántak velem a ZV-n, amire előre fel lehet alaposan készülni.

Őszintén nem akarok oda visszamenni, mivel valószínűleg ugyanazt a vizsgabizottságot kapom és úgyse fognak átengedni (+ még meg is aláznak).

Már rosszul vagyok, hogyha arra gondolok, h januárban majd újra találkozok velük. Nem volt konfliktusom velük. Nem tudom, h miért kaptam tőlük ezt a bánásmódot. Nem a lábtörlőjük vagyok.

Itt a tanulás nem segít, ide több kell.

Van valamilyen kiskapu? Hogy járjak túl a tanárok eszén?

Azt tudom, hogyha 2x se lesz meg akkor a 3. vizsga nem lehet ugyanannál a bizottságnál.

Nem akarom, h a ZV miatt ne legyen diplomám, de azt is tudom, hogyha egy tanár rosszindulatú egy diákkal, úgyis a tanár fog nyerni.



2021. júl. 12. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet csak úgy másik egyetemen záróvizsgát tenni. Azt meg lehet (elvben) csinálni, hogy felvételizel egy másik egyetemre ugyanolyan szakra, minden tárgyadat elismerteted. De olyat hogy csak a záróvizsgára átkéreted magadat nem lehet
2021. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, de talán azt igen, hogy jelzed, hogy nem megfelelően viselkedtek veled, megaláztak és emiatt legközelebb szeretnél másik bizottság előtt vizsgázni. Én nem ismerek senkit, aki ilyet csinált volna, nem tudom mennyire lehetséges, de egy próbát megér.
2021. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2. hozzászólónak: erre még nem is gondoltam. Megpróbálom, hátha sikerül, köszi. :)

1. ezen gondolkodom már egy ideje, mivel nagyon dühös vagyok a történtek miatt. Azért van büszkeségem és a pótfelvételi mindjárt itt van, sajnos mesterre már nem fognak felvenni (oklevél hiányában), de ott van 1 szak megjelölésének a lehetősége. Annyira megbántottak, hogy még a szakdolgozatat is képes vagyok megírni egy másik egyetemen egy másik konzulenssel.

2021. júl. 13. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!