Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb egyetem? Pécsi...

Melyik a jobb egyetem? Pécsi vagy Szegesi Tudományegyetem?

Figyelt kérdés
A Gyógytornász kara érdekelne elsősorban.Tanárok, számonkérések és koli szempontjából.

2021. jún. 28. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy végzett ismerősöm mondta, hogy több város gyógytornászi oktatásába belelátott és csak a Semmelweist és a Szegedit ajánlaná. Ha jól emlékszem azt mondta, hogy itt külön tartják pl az anatómiát, nem úgy mint máshol , ahol egybe van a többi ETKs szakkal.
2021. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak a Szegedi kolikról nem hallottam sok jót és ezért vacilálok.
2021. jún. 28. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudsz albérletbe menni. A kollégiumok egyébként sem luxusszállodák (sehol sem - kompromisszumot mindenhol kell kötni - ez ilyen.), vannak jobbak rosszabbak, de nem elviselhetetlenek. Van ami nagyon jó, de kint van a város legszélén, van, ami közel van mindenhez, de azt mondják róla, hogy "ott nem lehet tanulni", ami hülyeség, mert ha akarsz bárhol tudsz tanulni. Vannak szakkolik is, oda viszont nehéz bekerülni, neked kell mérlegelni.
2021. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
SZTE
2021. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2021. júl. 18. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!