Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A fiam szerintem hamis diplomá...

A fiam szerintem hamis diplomát mutatott be nekem és az édesapjának. Hogy néz ki egy BGE-s diploma?

Figyelt kérdés
27 éves a fiam, elvileg februárban lett meg a diplomája. Ő akart tanulni, mi az édesapjával finanszíroztuk,támogattuk. Tegnap mutatta meg nekünk a papírt, és ugyan én még nem láttam így közelről diplomát de valahogy hamisnak tűnik.Mikor megjegyeztem hogy milyen furcsán néz ki,nem valami jó minőségben készítik ezeket, a fiam nagyon ideges lett,összevesztünk,haza ment (abba a lakásba amit szintén tőlünk/általunk kapott,férjem szüleié volt).Nem azzal van a probléma hogy ha nem sikerült neki esetleg, vagy közben úgy érezte hogy ez mégsem neki való,hanem hogy fizettük a tanulását,támogattuk mind anyagilag mind lelkileg és nem érzem,hogy hazugságot érdemelnénk.El vagyok keseredve.Ráadásul ha tényleg hamis és bemutatja valahol bajba fog kerülni,de nagyba. Hogyan néz ki egy diploma? Esetleg az adatai cenzúrázásával egy volt BGE-s diák nem tudná megmutatni hogy hogy kellene ennek kinéznie?
2021. jún. 15. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Ezen az oldalon rá tudsz keresni, hogy írt e gyereked szakdolgozatot, még a címét is kiadja.


Vagy ahogyan előttem javasolták, kérdezd meg az egyetemet, ők válaszolnak, hogy kinek, mit adnak ki.


Furcsa az itt kötekedő arc, megoldási javaslata nulla, csak okoskodik, provokál.

2021. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a válaszokat. Kereskedelem és marketing szakon végzett elvileg. Diplomamellékletet nem mutatott, a linkelt oldalon a neve beírásával nincs találat.Két nyelvű a diploma amit mutatott.Nagyon félek hogyha én ezt nem firtatom tovább azt fogja hinni hogy ez megúszható és esetleg máshol is bemutatja a papírt ahol majd nem hagyják annyiban.
2021. jún. 16. 14:34
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús a szituáció (bár mi így messziről nyilván nem tudjuk megmondani, hogy hamis-e a diploma), már azért is, mert Budapesten egy BGE-s kereskedelem és marketing szakos diplomával semmivel nem nehezebb elhelyezkedni, mint a vírus előtt. Ráadásul a vírus előtt sem volt ez különösebb kihívás. Nem biztos, hogy egyből bomba állása lesz vele az embernek, de egy elfogadható helyen elfogadható fizetésért simán el lehet vele helyezkedni (amennyiben tud az illető angolul).


Azt tudom tanácsolni, hogy legközelebb finoman érdeklődd meg a fiadnál, hogy hogy áll az álláskereséssel. Kérdezd meg, hogy milyen cégek felé kacsintgat, hova adta be már az önéletrajzát, kapott-e visszajelzést stb. Ebből sok minden ki tud derülni.

2021. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jól írtad be a keresőbe, és megfelelő helyre, és nincs találat, az elég furcsa. Februárban végzett, lehet hogy meg nem került fel minden, bár találni 2021-es dolgozatot is.


Szakdolgozat nélkül nem kap diplomát, az a végzés feltétele.

2021. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!