Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Járműmérnök bsc milyen a...

Járműmérnök bsc milyen a GAMF-on és hol tudnék elhelyezkedni vele később? Vagy inkább menjek helyette a gépészmérnökre vagy mérnökinfóra?

Figyelt kérdés
A fentemlített van megjelölve és most hogy sorrendváltás szóba jöhet így megingott a hitem abban hogy mérnökinfóra szeretnék járni. És most a 14 éves énem is felébredt bennem hogy melyikkel tudnék elhelyezkedni akár (ha tényleg jól megy a járműmérnök) motorsport szférában?

2021. jún. 3. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Járműmérnökkel, gépészmérnökkel és mérnökinfóval is jól el lehet helyezkedni. Járműmérnökivel például közlekedési cégeknél (én ilyen helyen dolgozom gépészmörnökként, és több kollégám is járműmérnökin végzett), vagy autóipari gyártós cégeknél szoktak legtöbbször elhelyezkedni, de nagyon hasonló az ismeretanyag a gépészmérnökihez, így elég sok helyre el lehet menni járműmérnökként is, amit gépészeknek hirdetnek, annyi hogy a gépészmérnök általánosabb, járműmérnöki meg jobban a járműves alkalmazásokra van kihegyezve. Motorsport szférában mindkettővel hasonló esélyeid vannak elhelyezkedni emiatt, egyik egyetemi évfolyamtársam például egy autósport csapatnál dolgozik.

GAMF nem áll túl erős egyetem hírében, BME-nek nagyobb a presztízse, annak ellenére hogy ott elég meredek dolgok vannak a közlekkaron sok szempontból. Ennél a szaknál egyébként hagyományosan a győri SZE erős még.

2021. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!