Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Anglisztika vagy Károli...

ELTE Anglisztika vagy Károli Anglisztika?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem és elég jók lettek az eredményeim.A felvételi jelentkezésemben első helyen jelenleg a Károli van,de az eredményeimet nézve,van esélyem az ELTE-n is.Szerintetek előbbre tegyem az ELTET? Melyik jobb?

Annyit hozzátennék,hogy szeretnék egyetem mellett dolgozni.



2021. jún. 1. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Az eltén tanítok, de a kollégáim szerint, akik mindkét egyetemen tanítanak, a Károlin sokkal motiváltabbak a diákok, jobb a hangulat. Nem angol, hanem másik nyelvszak, de a Károli teljesen jó szerintem.
2021. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyik se. Keress eladhatóbb diplomát. A bölcsész diplomák 20 évvel ezelőtt sokat értek. Manapság mindenki beszél nyelvet és érti a kultúrát, így nem sok értelme van már. A Pázmányra menj, ott a legjobb az anglisztikás színvonal.
2022. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!