Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótvizsgák hogyan zajlanak?

Pótvizsgák hogyan zajlanak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat tanultam egész nyáron...soha nem pótvizsgáztam még és nagyon megvagyok ijedve :S
2010. aug. 24. 20:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
igyigaz
2010. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
tesiből énis buktam 9ikbe....nekem futni kelett mert agyatlan volt a tanárom....1000m 4 perc alatt.... 5perc 17 másodpercem volt és átengedett de csak mert vittem neki unicumot....alkesz barom :D ...most anatómia...és a vicces h az anatómia könyvbe ami van felét szakismeretnek tanultuk ( fodrásznak tanulok ) ... mai napig nemtudom miköze az izmoknak meg a vérköröknek a szakismerethez.... és sok sikert mkinek aki most pótvizsgázik :)
2010. aug. 25. 19:51
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Váá, én holnap fogok, meghalok az izgalomtól.
2010. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
énis...majd h nem sírok :S:S érzem h nemfog menni...az agyam off :S:S ha msotkée felmondanom nem menne :S:S
2010. aug. 26. 20:51
 15/18 A kérdező kommentje:
kinek hogyan sikerült ?:) nekem megvan ^^
2010. aug. 29. 13:08
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

Szia! :)

Én is pótvizsgáztam de matekból :)

Nekem végülis egész könnyű volt :D

Megírtam az írásbelit.. aztán mondtáka tanárok hogy mindenkinek kell szóbeliznie.

Végül mindenkit behívtak szóbelire csak engem nem.

Azt hittem azért mert annyira rossz volt az írásbeli hogy már reménytelen.

Erre kiderült hogy azért nem hívtak be mert nagyon jó lett az írásbelim:D

Hehe :D

16/L

2010. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
grat :D:D
2010. aug. 30. 20:09
 18/18 anonim válasza:
Tesiből van pótvizsga ! De csak akkor mehet a tanuló pótvizsgára ha a tantestület megszavazza... más tészta ,hogy direkt nem tesiztél egész évben legaláb 30%-ot speciel a mi tanárunk (SZONDI ÁGIKA -.-") az csak íveli az 1-eseket a b*zi naplóba ...
2012. júl. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!