Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótvizsgák hogyan zajlanak?

Pótvizsgák hogyan zajlanak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat tanultam egész nyáron...soha nem pótvizsgáztam még és nagyon megvagyok ijedve :S
2010. aug. 24. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Bemész, elmondod vagy írásban felelsz és kijösz, mahd megvárod míg kijavítják, ennyi:)

Én egyszer töriből buktam, de ahogy láttam a fél suli szintúgy, szóval nálunk akkor tömeg volt.

2010. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
kemények voltak a tanárok?? vagy csak feltettek 1-2 kérdést mert nem akartak benn tunyulni....ilyenről is hallottam már :S
2010. aug. 24. 20:51
 3/18 A kérdező kommentje:
am köszii :)
2010. aug. 24. 20:52
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Mivel oda-vissza megtanultam az egész 11.-es törikönyvet ezért nem tett fel kérdést, mert nem engedtem , hogy beleugasson:D

Amúgy a tanárok nagy részének nem célja, hogy megbuktasson, persze, ha semmit nem tudsz akkor megfogsz, de azt írtad sokat tanultál, szóval nagy problémád nem lehet. Sok sikert!:)

2010. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Bemész a terembe,leültök az asztalhoz,a tanáro(c)k odamennek hozzátok,írásbelit tesztek,aztán kérdeznek szóban is.Ha vége,mentek a következő terembe.
2010. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
79%
Én arra lennék kíváncsi, hogy a tesi pótvizsga hogy zajlik, mert a tesóm abból bukott. XD
2010. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
A testnevelés pótvizsga úgy zajlik hogy meg kell csinálnia egy gyakorlatot szerintem.Abból nem kellett vizsgáznom mert fel vagyok mentve a mai napig :)
2010. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
79%

tesiből osztályozó vizsgát teszek (ugyanaz mint a pótvizsga, csak nem azért mert megbuktam), csütörtökön lesz :)

bemegyek és megcsinálom az előre kiválasztott gyakorlatokat, pl: talajgyakorlat, kosárlabda, gerenda, és az év végi felmérés 1 elemét: én a hasizom felmérést választottam.

2010. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Testnevelésből nem lehet pótvizsgázni.

Én érettségire nem tanultam semmit és átmentem(2-es tanuló vagyok)

De az a legszarabb,pl érettségin bent ült 15 tanár:S

Igaz ebből jóha 5 rádfigyelt,a többiek dumáltak.Ha szerencséd van akkor szép,napos idö lesz,mert akkor a tanároknak is jó kedvük van.

Az én érettségi napomon nagoyn meleg volt,utána mentem is a balatonra:D:D:D:

Simán menni fog.

Énis buktam már meg,jártam 2 hetet különtzanárhoz(FIZIKA)aztán átmentem,a tanár kérdezett pár fogalmat,számitást,ha ugyahogy megcsináltam,azt kész

2010. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Az uccsó válaszolónak:

Lehet pótvizsgázni tesiből, egyik barátom holnap megy... Bár aki képes megbuktatni valakit tesiből, az kár, hogy tanárnak ment el.

2010. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!