Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Úgye 3 szakmának semmi értelme...

Úgye 3 szakmának semmi értelme nincsen? Ha nincsen èrretsegi hozzá

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 11:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak 1van és még is van allasom!
2021. máj. 29. 11:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó sok szakma van, amiből remekül megélnek és még érettségit sem csináltak.
2021. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi illene, főleg hogy mostmár egy új szakma elkezdésének a feltétele.

Szerintem lehet 3 szakmának értelme, főleg ha szereti az illető.

Én speciel pont most gondolkozok a máosodik-harmadikon egyetem mellett. Mert kitudja, hpgy mikor fogok majd jobban hasznosulni az egyikkel.

2021. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, milyen az a szakma.
2021. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvesztenéd a mostani állásod és nem találnál hirtelen a szakmádban semmit, vagy olyat amihez ne kellene érettségi.

Mit gondolsz, akkor se lenne semmi értelme a másik kettőnek, amivel lehet találsz valami mást gyorsan?

Több lábon állni mindig egy jó döntés.

2021. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Ez a tipikus modern társadalom hülyesége...

Amikor kihívom a vízvezeték szerelőt nem fogom megkérdezni, hogy van-e érettségije, hanem örülök, hogy kijön és megcsinálja azt amit én nem bírok.


Szerintem egy szerelő cégnek sem azt kéne nézni, hogy milyen van az illetőnek, hanem azt, hogy mit tud.

2021. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A vízvezetékszerelő jogos. De mondjuk egy pincérnek, ha bejön megint egy lezárás, akkor nem mindegy hogy van-e érettségije, amivel legalább mekibe el tud menni (mert oda is az már alap) vagy esetleg másik szakmája. Legyen az akár egy festőtől kezdve bármi.
2021. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!