Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Joghallgatók, a nyaraitokat...

Joghallgatók, a nyaraitokat mivel szoktátok tölteni? Munka vagy egyèb?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, senkinek a magánéletébe nem akarok beavászkodni, csupán az érdekelne, hogy szoktatok tanulni még vizsgaidőszak után, vagy inkább munkába álltok? Esetleg készültök jövő évre egy kis kikapcsolódás mellett? Vagy csak pihi, mert elég megterhelőek a vizsgák magukban? Csak mert én most előéves vagyok, most munkába álltam, de szeretek hosszú távra tervezni, illetve a jogot is élvezem nagyon, lehet a későbbiek folyamán nyáron inkább ebben merülnék el jobban. Ez nem lenne ciki, hogy inkább tanulnék nyáron is, dolgozás helyett? Köszönöm szépen válaszaitokat előre is, rendkívül nagyra értékelem őket!

2021. máj. 28. 20:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!