Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NyME Famulus Hotel (Kollégium)...

NyME Famulus Hotel (Kollégium) -ről mit tudtok? Van még olyan lehetőség, ahol levelezős megszállhat győrben? Többi lent!

Figyelt kérdés

Levelezős vagyok és azt az infót kaptam, hogy ha csak néhányszor kell foglalnom helyet,akkor itt tudom megoldani.Van,aki még ugyan így van?

Külsőre nagyon "Szállodás" a hely.2300 ft egy éjszaka,kicsit sokallom, kéne egy olcsóbb hely,ami persze biztonságos(kolesz, diákszálló, stb.)


2010. aug. 24. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A SZE belső és külső kollégiumában is van vendégszoba 1500 forintért adják ki.

Ha netán széchenyis vagy akkor csak 1000 ft.

2010. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

van neki kollégium része is, ott helyeznének el


de a NYME-AK-nak van egy kollégiuma még a Cuha utcában is

ez egy panelház, ami át lett alakítva kollégiummá...saját alkások stb. egy egész szobát szoktak kiadni levelezőseknek... busszal (230 Ft egy jegy) 5-10 perc a suli

1500-1800 Ft/éj


ha van kérdésed írj

2012. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!