Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elfogadjam a kettes ajánlott...

Elfogadjam a kettes ajánlott félévi jegyet hogy ne kelljen vizsgázni?

Figyelt kérdés
Valaki tudja hogy a jövőben van-e valami jelentősége annak, hogy az első féléves matekom csak kettes lett egyetemen? Tud valamit befolyásolni?

2021. máj. 25. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
99%

Ha nem számít bele a diplomába, illetve mindegy milyen az átlagod (nincs ösztöndíj stb), akkor miért ne?

Nekem is 2-es (60%) lett most a valség, én örülök neki. :D

2021. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Magyar viszonyok között nincs jelentősége, viszont ha egyszer az életben külföldi mesterszakra jelentkeznél akár 30 év múlva, és be kell nyujtanod az összes jegyedet, akkor fog főni a fejed a 30 évvel korábbi jegyed miatt is... tapasztalat...
2021. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2-es és ilyen estben mit lehet tenni, mert nem járhatod újra azt a szakot, így egész életedre "ki vagy tiltva onnan"? Vagy van valamilyen alternatíva, hogy mégis felvegyenek?
2021. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg: A kettes a legjobb jegy, a többi csak színezék.
2021. máj. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Felvételiznie kellett, mert nem jött ki az összeg.
2021. máj. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, mindenképp
2021. máj. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha neked annyi elég akkor fogadd el. Ha nincs sok vizsgád és lesz erőd megtanulni rendesen akkor meg inkább vizsgázz. Nem igazán számít, kivéve, ha kb minden másból jó jegyed lesz és tanulmányi ösztöndíj gyanus.

Én ilyen kattant vagyok, aki a négyest sem fogadja el, úgyhogy ha te rendes egyetemista vagy akkor jóvanazúgy':D

2021. máj. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem számít bele, lazán.


Ha beleszámít, akkor szerintem csak akkor ha:


1, nem bizyos h jobbra megtudod írni

2, jövőre is lesz matekod amit jobbra megírsz. Mert akkor látszik a fejlődés és akkor nem gáz.

2021. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Közben átírta valamiért 3-asra, pedig a 2-est is elfogadtam volna! :D

Köszi a válaszokat mindenkinek.

2021. máj. 28. 14:07
 10/10 anonim ***** válasza:
97%
Nalátod, a matektanár se tud számolni. Nekem egyszer a fizikához írt be egy matek szorgalmi ötöst, csak pislogtam, hogy évzárójegyosztáskor meglett a fizika kettes, de biztos ami biztos megreklamáltam a matektanárnál, hogy lefelejtette beírni a matekszorgalmit!
2021. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!