Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, hogy SE ÁOK-ra idén ennyivel többen jelentkeztek? Az elmúlt években rendre 1500-1600 körüli jelentkező volt, idén 1874. Tudom, nem ez a legfontosabb adat, csak érdekel, és július 22-ig annyi idő van hülyeségeken agyalni!

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 18:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Engem is meglepett a statisztika, még annyival tudnám kiegészíteni az előttem szólókat, amit nekem is egy ismerős vetett fel, hogy talán a béremelés keltette fel az érettségizők figyelmét az orvosi iránt. Bár amekkora elköteleződést jelent az orvosi, nem hiszem, hogy a béremelés lenne a legmeghatározóbb oka a jelentkezések megugrásának, de érdekes egybeesés mindenesetre.

Sok sikert kívánok a felvételihez, és türelmes várakozást a júliusi ponthatár kihirdetésekig!

-egy szintén orvosira jelentkező

2021. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokan voltak úgy , hogy naaa most esett, akkor megpróbálják . Nekem is volt ilyen csoporttársam, aki orvosira készült , de elsőre nem vették fel, aztán harmadjára így összejött neki. Mondjuk utána itt is hagyta, mert nem vette komolya. Sok sikert kívánok nektek! Élvezzétek ki a nyarat!(amíg lehet🙄, mert nem lesz sok szabad nyaratok)

Egy orvostanhallgató (aki éppen a vizsgaidőszakkal küzd )

2021. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Gondolom a tavalyiak is jönnek újból, akiknek nem lett meg a kémia 45% (amikor írtam a kémiát, kb a teremben levők számának a fele újból próbálkozott)
2021. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
és itt kinek hogy sikerült?
2021. jún. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
13as vagyok, 410 pontom van, SOTE lett volna az eredeti célom, de remélem becsúszok vmelyik vidéki orvosira
2021. jún. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem 430, ezért nagyon remélem, hogy 5+ ponttal nem növekedik.
2021. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem bent lesztek :)

Azért nem hiszem hogy több mint 5 ponttal fognak emelkedni a pontok

2021. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!