Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Neptunban a Fő/Limit (Kurzus...

A Neptunban a Fő/Limit (Kurzus limit) és Fő/Limit (Vizsga limit) mit jelent?

Figyelt kérdés
Pl. a Fő/Limit (Kurzus limit) értéke 29/30, de a Fő/Limit (Vizsga limit) értéke 33/, akkor ez mit takar? Lehet jelentkezni vizsgára vagy már betelt? Vagy ha pl. a első érték 30/30, de a második 33/, akkor ez is mit jelent? Ez a második érték zavar be, hogy az mi, az a maximum létszám és akkor lehet még jelentkezni vagy nem.

2021. máj. 24. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arról a kurzusról legfeljebb 30-an jelentkezhetnek vizsgázni, de összesen nincs limit és eddig 33 ember jelentkezett. Nem telt be, még van egy hely számodra.
2021. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy a kurzust 30an vehették fel, de vizsgára mehetnek többen is (pl nem lett meg előző félévben, ezért felvették vizsgakurzusra).
2021. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És honnan tudom, hogy mikor telt be?
2021. máj. 24. 08:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szól a neptun, hogy nem sikerült a vizsgajelentkezés. Előző félévben nem vizsgáztál?
2021. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a / után nincs semmi, akkor valószínűleg nincs meghatározva limit.
2021. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nem lett beállítva a max létszám. Eddig 33-an jelentkeztek és amíg tart a jelentkezési határidő, addig lehet jelentkezni.
2021. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó, rendben, köszönöm. Bezavar így, hogy kettő adat van, nem tudtam, hogy, most akkor melyiket kell nézni. Elsőéves vagyok, vizsgáztam első félévben, de akkor nem volt ilyen "probléma" szerintem.
2021. máj. 24. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!