Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennek lehetett valami jelentos...

Ennek lehetett valami jelentosege? 18L

Figyelt kérdés

Erettsegin irasbelin 3 nap is az a tanar volt nalunk felugyelni, es viszonylag sokat nezett ram es mosolygott is legtobbszor amikor osszeneztunk. Volt hogy ra neztem, elneztem amikor eszrevett, es a szemem sarkabol lattam hogy meg mindig figyel. Volt egyszer-ketszer hogy viccelodott is. Ezt csak szimaptiabol tehette, vagy bejohettem neki? Nem tudom hany eves. Ferfi tanarrol van szo. Masra is mosolygott neha amikor beszeltek egymassal, de nem volt massal annyi interakcio azert ahogy eszrevettem.

Es nekem az evek soran mindig tetszett kicsit ezert ez a kis "extra figyelem" eleg jol esett. Jelenthetett ez neki valamit?


2021. máj. 19. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Lehet örül, hogy végre megszabadul tőled.
2021. máj. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem tanított engem.
2021. máj. 20. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!