Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várjátok az iskolát?

Várjátok az iskolát?

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 10:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én sulim nagyon támogató ez ügyben. Aki ír kérvényt az otthon maradhat és lezárják az eddig szerzett jegyeire.


Viszont előre közölték, hogy aki ezt csinálja az szeptember első két hetében minden érettségi tárgyból ír három témazárót az idei anyagból. Akinek mindhárom jegye elégtelen azt a 2021-2022 tanév első félévében nem fogják feleltetni és íratni, magyarán félévkor bukik.

Az igazgató szerint ez korrekt mert előre be lett jelentve és ott a nyár a felkészülésre.

2021. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Oké,lehet hogy most ki tudjátok keresni választ,de nem lesz egyszerű a tananyag,ha semmit nem tanultok.Az iskolában,érettségi nem lesz ott a Google/füzet.Annyi tananyagot meg nem túl könnyű rövid idő alatt bepótolni.Meg szerintem nem olyan jó osztály/barátok nélkül tölteni hónapokat,egyedül.
2021. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem nem olyan jó osztály/barátok nélkül tölteni hónapokat,egyedül."


de még mindig jobb hónapokig egyedül, mint idióta gyökér emberek között :)

2021. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont előre közölték, hogy aki ezt csinálja az szeptember első két hetében minden érettségi tárgyból ír három témazárót az idei anyagból. "


Hahhaha.. Üres szar duma. 100x el lesz ez addigra felejtve-átlátszó paráztató pszichotrükk. Szar.

Gyenge.

2021. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"i.Meg szerintem nem olyan jó osztály/barátok nélkül tölteni hónapokat,egyedül."


PARADICSOM!!!! Akkor lássam bármely szarjanit az osztályból amikor a hátam közepét.

2021. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!