Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme kinyitni az iskolákat arra a pár hétre?

Figyelt kérdés

Már fél éve digitális oktatás van,arra az öt hétre már nem sok értelme van.Ugyanúgy írunk dolgozatokat,felelünk mint a jelenlétin.Ha mindenki visszamegy a fertőzöttek száma biztos meg fog emelkedni,nem lenne biztonságos és az indiai mutáns is elég gyorsan terjed.


Ti mit gondoltok a nyitásról?

Sok dolgozatot fogtok írni ha visszamentek?



2021. máj. 8. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Nincs értelme
Van értelme
101 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Viszont az is jó lenne ha már újra tudnék találkozni az osztály társakkal.
2021. máj. 8. 20:34
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Végre megint mindenki a tudása alapján fog jegyeket kapni! ☺️
2021. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
szerencsére már csak a holnapi napot kell kibírnunk, és vége az iskolanyitós kérdések okozta szenvedésnek
2021. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

"Ugyanúgy írunk dolgozatokat,felelünk mint a jelenlétin."


Jelenléti dolgozatnál nem használhatsz googlet, nem küldik el az osztálytársak a megoldásokat, nem írhatja meg az idősebb testvéred... egyszóval egy picivel jobban fogja tükrözni az érdemjegy a valódi tudást.


"Ha mindenki visszamegy a fertőzöttek száma biztos meg fog emelkedni"


Április 19-én visszamentek az alsósok. Láss csodát nem emelkedett a megbetegedések száma. Ezek után nem értem miért ne mehetnének vissza az középiskolások.


Ha annyira lógni akarsz akkor írjatok egy kérvényt az igazgatónak.


A tanárok helyében aki nem jön ebben a tanévben iskolába azzal szeptember első két hetében íratnám meg a dolgozatokat.

2021. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát én azért becsülettel tanulok ugyan úgy mint máskor,tudom hogy vannak akik kihasználják a lehetőségeket de ne általánosítsunk.Év eleje óta rendesen tanulok,aki nem tanul az online sem kap jó jegyeket,nem lehet mindig mindenre kikeresni a választ.Lógni semmiképpen sem akarok,én is támogatom a rendes oktatást,de erre a rövid időre már szerintem nincs sok értelme.

Attól még , hogy az alsósok visszamentek,nem biztos hogy nem lesz több fertőzött.Ők járnak legkevésbé olyan helyekre ahol sokan vannak.Most meg sokkal több gyereket engednek vissza egyszerre.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2021. máj. 8. 23:42
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

"InfluCancer válasza"


= GARFIELD.


jelszó megvan már?

2021. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

"A tanárok helyében aki nem jön ebben a tanévben iskolába azzal szeptember első két hetében íratnám meg a dolgozatokat."


Már feltéve hogy az a tanár szeptemberben még ott lesz és nem az X másik suliban.

Nekem amikor beiratkoztam bemutatták a tanári kart. Június volt.

Mire őszre odakerültem, 2 hónappal később már szinte senki se volt ott közülük.

2021. máj. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

"szerencsére már csak a holnapi napot kell kibírnunk, és vége az iskolanyitós kérdések okozta szenvedésnek"


Majd jönnek a kérdések, hogy mikor zárják már be az iskolákat

2021. máj. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
#8 Júniusban Xd
2021. máj. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
98%
Szerintem nincs értelme, és én nem akarok visszamenni.
2021. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!