Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet kérvényezni hogy ne...

Lehet kérvényezni hogy ne menjek iskolába?

Figyelt kérdés
ha jol tudom az alsosoknak van ilyen lehetoseg. kozepiskolas vagyok, nagyszulokkel lakom, es semmikepp sem szeretnem kitenni magam annak a veszelynek, hogy az iskola 80% a aki nem tartja be a szabalyokat megfertozzon en meg hazahozzam a virust.
2021. máj. 7. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
A nagyszüleid már rég be vannak oltva, így rájuk valószínűleg nem lesz veszélyes, még ha haza is vinnél valamit. Te meg ugye fiatal vagy, így te sem vagy veszélyben. De kérvényezni lehet bármit...
2021. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Lótúrót,lusta vagy menni iskolába!
2021. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen, lehet kérvényezni. Hívjátok fel a titkárságot, hogy nálatok egyáltalán esélyes-e ez, majd kérvényezzétek az igazgatótól. Meg szerintem kérdezd meg az ofőt véleményét is, ha tudod.
2021. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

2.

sanyarusag olne meg te szar, ez legyen a legnagyobb boldogsagod hogy visszamegyunk.

2021. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
A titkárságon tudják, hogy be lehet-e nyújtani ilyen kérvényt. Ha a nagyszüleid nem olthatók, akkor azt is írjad be a kérvénybe, akkor valószínűbb, hogy elfogadják.
2021. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
ja
2021. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!