Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szóltok az iskola nyitásho...

Mit szóltok az iskola nyitáshoz? Várjátok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 16:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
38 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
kérvényt kitöltöttem leadtam visszaigazolták 250 órát hiányozhatok annyi óra nincs a tanévben már = én már nem megyek be = leszarom az egészet
2021. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem várom. Az mellékes, hogy ismét korán kell kelnem. Az már kevésbé, hogy a 2. órára már aludni fogok, mert maszkban nem lehet normálisan levegőt kapni. Legutóbb is ez volt, 8 óra alvás után fejeltem le a padot. Ráadásul sok fölösleges óra... az informatika tanárnő egy vicc, tesin nem csinálunk semmit, ami jó, mert mozgok én magamtól, azonban így ez óra időpazarlás, csak eggyel több + hittan, amin már nem elég, hogy kapunk feladatot, amit elküldünk, eggyel több óra. Ott az angol, amin az angoltanárnő számomra nem jó tanár, ezért (is) járok külön angolra heti kétszer, akivel végre érzem, hogy van foganatja. A normális órákkal eddig se volt gondom, haladjunk csak, de az ilyen időpazarlásokkal nehezebben fogok megbirkózni úgy, hogy hónapokon át nem kellett túlzottan foglalkozni ezekkel tíz percnél többet (kivéve az angolórát).


19/l

2021. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

Nem várom.

És most a leendő, meg korábbi kérdéseknél megtalálható kötöszködő válaszolóknak eleget téve, igen azért, mert lusta vagyok és könnyebb itthon tanulni. Meg hozzájön az is, hogy oda-vissza 2-2 órát kell buszoznom, jobban ki vagyok téve a vírusnak, a nagyszüleim pedig velünk élnek, így ők is (bár be vannak oltva).

Ha talán csak be kéne sétálnom, semmi bajom nem lenne vele, de így ez nagyban megnehezíti a mindennapjaimat.

Meg nincs olyan értelemben értelme, hogy a 16-18 éves korosztályt május 10.-e után kezdik el beoltani, addig mind egy levegőt szívünk védettlenül. Meg a folyosókon kell a maszk, de utána beülünk (nálunk) 30+-an összetömörödve egy osztályba. Semmi értelme. (És azt is hozzaraknám, nem, nem járok barátokkal sehova. Mert az „iskolaellenes" hozzászólók mind megkapják, hogy persze haverkodni el tudtok menni...)

2021. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Hármas vagyok.

Azt el is felejtettem említeni, hogy bár online oktatás alatt mindent megcsináltam, ott is ugyan úgy volt számonkérés, a tanárok mégsem fognak velünk nagyon szimpatizálni, és azt hiszik, mi semmit sem csináltunk. Konkrét elmondták, hogy mostantól szinte egész első héten majdnem minden órán számonkérés lesz. Így már hétfőre is dolgozatokat tábláztak be, ami szerintem egy vicc.

2021. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4es

Mindenben egyetértek

Ugyanez lesz nálunk is

2021. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!