Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » "Hivatalos", hogy megyunk...

"Hivatalos", hogy megyunk iskolaba, vagy csak eselyes?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, hogy bele van foglalva pl. rendeletbe, vagy valahova hivatalosan lejegyezve, hogy megyunk iskolaba, es akkor ezt esetleg valtoztathatjak, vagy meg nem fix semmi, es csak fognak donteni pl. csutortokon?

2021. máj. 5. 15:20
 1/8 anonim válasza:
45%

Sajnos a geczivezette magyarország úgy működik, hogy megszondázták a népet, az pedig nyitást akart.

Igen, igazad van, a nyitás rengeteg Halállal jár együtt. Ez a magyar népet nem érdekli.

Szóval ... sajnos menned kell.

oegygé.

2021. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mar januartol kezdve minden honapba ugy van hogy uristen megyunk. sehol nem latom hogy majus 10.-en nyitas, csak mindenki beszel rola, mert valamikor azt nyilatkoztak. ill. az orszag egyeltalan nem akar iskolanyitast. nyitast lehet, iskolanyitast fix nem.
2021. máj. 5. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Pénteken elvileg lesz valami bejelentése. Gondolom akkor mondja, hogy mi lesz.
2021. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
3-as: Ezt hol hallottad?
2021. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kossuth rádió #4 minden pénteken vagy csütörtökön kormányinfo gulyás gergely
2021. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Azt én is tudom, hogy mindig van csütörtökön, vagy pénteken, de hogy PÉNTEKEN lesz valami bejelentése, én erről nem tudok.
2021. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 Kormányinfó - Gulyás Gergely Csütörtök 10:30, M1

Kossuth Rádió - Orbán Viktor Péntek 07:30

2021. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
98%

#4

Utána nem néztem, nekem egy ismerősöm mondta, hogy ez lesz.

De ha nem is szólt előre, szerintem akkor is reális, hogy most dől el majd minden.

2021. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!