Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha rendorsegi eljaras indul...

Ha rendorsegi eljaras indul ellened, mondjuk ellopsz egy biciklit, azert iskolabol kirugnak? Kotelezo rendorsegi ugyben az iskolat ertesiteni? Hivatalos forras errol hol olvashato? Nem, nem loptam semmit, eloadashoz gyujtok anyagot

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Nem, ugyanis nem járok iskolába.


"gyujtok anyagot"

Ne gyújtogass kérlek, mert elszabadulhat a tűz.

2021. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kerdes :(

Arra vagyok kivancsi mi van ha valakivel ilyen tortenik

2021. jan. 13. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem. ez csak fordítva működik, ha az iskola területéről lopsz az igazgató értesíti a rendőrséget akik intézkednek. a magánügyeidhez amúgy az iskolának semmi köze.
2021. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gimibe járok és az iskolát értesítik a rendőrök (a iskola időben történik a lopás és 18 alatt vagy akkor tuti hisz ekkor az iskola válalja hogy vigyáz rád) nálunk házirendében is bent vagy hogy az iskolán kívüli nem megfelelő viselkedésért (amivel lejáratos a sulit ) büntetés jár, ofoi a minimum , nagyobb ügynél a kirúgás se lehetetlen bár ilyen amióta ide járok biztosan nem volt de pl volt itt már drog birtoklás miatt óráról rángatottak ki két szerencsétlent azért asszem igazgatóit kaptak
2021. jan. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a sok elírásért de talán érthető
2021. jan. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ertem koszi :)

Vallasi iskolaban gondolom konnyebben megy a diak ilyen esetben

2021. jan. 14. 00:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!