Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honvédelmi alapismeretek...

Honvédelmi alapismeretek tantárgy?

Figyelt kérdés

Pót felvételiznem kell, mivel elbasztam az eddigi felvételit.

Találtam egy iskolát, ahol honvédelmi alapismereteket tanítanak. 30 férőhely van, szóval gondolom lenne esélyem, valamint érdekel a honvédelem(+ nem fogok ilyen gyüjtőhelyekre cukrásznak meg fitness edzőnek menni mert nem látom semmi értelmét, bár lehet ennek sincs...)

Azt szeretném kérdezni, hogy pontosan mit takar az a bizonyos honvédelmi alapismeretek tantárgy, mivel bevallom fogalmam sincs(vajon mér nem vettek fel sehova, világomat se tudom xD).

Lenne értelme? Mit tanulunk pontosan? Sürgős lenne, szóval tapasztalt, tapasztalatlan is írhat, ha tud akármilyen kicsi információ morzsát.



#tankönyv #honvédelem #pótfelvételi #honvédelmi alapismeretek tantárgy
2021. máj. 4. 08:00
 1/1 anonim válasza:
100%
Sziaa!A honvédelmi alapismereteken belül megfogtok ismerkedni az alakival,túlélési ismeretek,lőelmélet,katonai testnevelés,magyar honvédség,haditechnikai ismeretek ,egészségügyi ismeretek,térkép és tereptani ismeretek,biztonságpolitikai és válságreagáló alapismeretek.Nagyjából ennyi,nem lesz egyszerű de ha egyszer megérted akkor menni fog a későbbiekben is☺️Sok sikert!
2021. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!