Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csinálok rosszul, hogy...

Mit csinálok rosszul, hogy hiába tanulok a vizsgákon még a kérdés se ismerős?

Figyelt kérdés

Elolvasok minden tankönyvet, megtanulom Az elméleteket, embereket.

Tudom a kidolgozott tételeket, de mikor látom a multiple choice majd esszé kérdéseket a vizsgán kb semmi se ismerős, kettest tudok összeszedni 2 hét intenzív tanulással, amikor végig itthon ülök és az anyaggal foglalkozom...


2021. ápr. 24. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
De mi a probléma? Vizsgán annyira izgulsz, hogy nem jut eszedbe semmi vagy nem tanulsz meg mindent és sokszor van olyan, amit te nem is néztél át?
2021. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok ez igaz es hiaba nezek at mindent mindig valahogy ugy alakul hogy a vizsgaban ugy kerdeznek ra a dolgokra, ahogy en arra sose gondoltam meg egyutt es hiaba tudom mindket elmelet összetevőit nagyon reszletesen, nem tudom összevetni oket egymassal:( es sose lehet kiszámítani melyikek lesznek mivel.
2021. ápr. 24. 16:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Szegyen bevallani de nem tudok “gondolkodni” vizsgahelyzetben mikor hirtelen kell 10 p alatt.
2021. ápr. 24. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld gyakorolni ezeket, nem baj ha nem tudod kitalálni, hogy pontosan mi lesz, már az is segít, ha te nyugodt körülmények között gyakorolsz. Legyen egy magabiztos tudásod.

Ami valószínűleg a legtöbbet segítené, ha megtanulnád kezelni a stresszt. Teljesen normális, hogy igulsz, én is mindig eléggé szoktam előtte, de amint nekiállok, veszek 2 mély lélegzetet és nekiállok csinálni. Onnan meg már annyira a feladatra koncentrálok, hogy már nem is izgulok. Tudom, mondani könnyű, de ezt muszáj megtanulni kezelni, különben hiába tanulsz 2 hétig rá, akkor se lesz olyan eredménye, ha lefagysz a vizsgán.

2021. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!