Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sorrendmódosításnál miért nem...

Sorrendmódosításnál miért nem látom sehol, hogy mit cseréltem fel mivel?

Figyelt kérdés
Parázok nem csesztem-e el. :D

2021. ápr. 23. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet az átfutási idő miatt? Nálam pl a nyelvvizsgáknál van így, hogy most hitelesítették csak a dokumentumokat, de feltüntették, hogy ezt követően még 1 nap az átfutási idő. Ott neked nem írnak ilyesmit? (Btw tán csak nem pszichológia?)
2021. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De, lehet, szerintem nem rontottam el, de nagyon nem hagy nyugodni. Igazából az első helyemre fel fognak venni, de én hülye még a 2.-3. helyemet meg akartam cserélni, remélem úgy is lett. Az ügyfélszolgálatos hölgy azt mondta, hogy ha elrontottam maximum törölni lehet szakot, tehát akkor törlöm mindet a fő szakon kívül ha véletlen másodikra csúsztattam...

Olyan ostoba vagyok, hogy nem igaz. :D

2021. ápr. 23. 12:22
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, nem válaszoltam, kémiára szeretnék menni.
2021. ápr. 23. 12:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülye kérdés, de mikor módosítottad, rányomtál a véglegesítő gombra? Van jobb felül egy műveleteim gomb, ott tudod nézni, hogy mit csináltál. Mert gondolom ha nem véglegesítetted, akkor azt a műveletek menüpont sem írja. Bár abban az esetben meg lehetne sorrendet módosítani. Amúgy szerintem a felvi rendszere sem működik hibátlanul, sőt, nem hiszem hogy te rontottad el.
2021. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rányomtam, és meg is néztem a sorrendet, csak most kételkedek. Mint amikor eljössz otthonról és nem tudod, hogy bezártad-e az ajtót.
2021. ápr. 23. 12:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj de rossz ez, ismerős érzés. Azt mondták a nyelvvizsgás üggyel kapcsolatban, hogy miért nincs ott meg a plusz pont, hogy az majd egy külön eljárás, azt majd külön végzik, újabb jóváhagyás. Lehet így van a sorrendnél is. Vagyis remélem, idegőrlő ez.
2021. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyelvvizsgámat sem hitelesítették, fel kellett töltenem a dokumentumok közé, és azóta sem tudom mit írtam el, mert nem látok hibát az általam beírt adatokba. Na, mindegy, legrosszabb esetben élelmiszermérnök leszek. :D
2021. ápr. 23. 12:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj szerintem azt sem te rontottad el, nekem három nyelvvizsga bizonyítványból három nem lett hitelesítve, azt mondta az ügyfélszolgálatos hölgy, idézem: előfordul:D (tuti nem én írtam el, legalább 7-8 alkalommal ellenőriztem mindent is, mikor jelentkeztem)

Mostanra hitelesítették, de a pontok jóváírása újra legalább 2-3 nap😅 tudom, nem a világvége, de azért igencsak a számít kategória :D remélem, hogy megoldódik, és az első hely lesz az első :D

2021. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én is remélem, és többet hozzá sem nyúlok az egész felvételis baromsághoz. :D

Három nyelvvizsga? Az nm semmi, gratulálok! Nekem csak egy van, azt is azért dobtam össze gyorsan, mert tavaly pedzegették, hogy egy fog kelleni a felvételihez is. Hát nem kell, viszont pont jár érte, szóval nem bántam meg.

2021. ápr. 23. 13:03
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem rontottam el! Meg vagyok nyugodva. :D
2021. ápr. 28. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!