Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sorrendet módosítottam, de...

Sorrendet módosítottam, de meggondoltam magam, van lehetőség visszavonni?

Figyelt kérdés
Július 12. volt a határidő, de meggondoltam magam mégis inkább a másik egyetemet szeretném első helyre. Van bármi lehetőség, hogy vissza cseréljem akár többlet költség fejében? Ha mihamarabb felhívom őket ( hétfő reggel) gondolom nemcsak én vagyok az egyedüli vagy ők is sikertelenül próbálkoznak? Ha nem lehet akkor van rá lehetőség egyetemet cserélni államiról-államira, mert úgy tudom csak önköltségesre lehet átjelentkezni. A segítséget előre is köszönöm!

2019. júl. 14. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A határidő nem véletlenül határidő.

Egyetlen lehetőséged, ha nem iratkozol be, és jövőre újra jelentkezel.

2019. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lehet visszavonni. Azért volt a határidő, mert csak addig lehet. Felesleges betelefonálni, de ha ettől megnyugszol, hogy ott is elmondják ezt, akkor telefonálj.

Év elején sem fogsz tudni átjelentkezni, ha felvettek az elsőre. Azt tudod csinálni, hogy nem mész el beiratkozásra és jövőre újrapróbálkozol.

2019. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen NINCS semmi lehetőség már, hiszen elmúlt július 12! A határidő határidő!
2019. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem telt volna le a határidő, akkor sem tudnál már változtatni.
2019. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!