Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teljesített tárgyat lehet...

Teljesített tárgyat lehet újrafelvenni?(KRE)

Figyelt kérdés
Eléggé bosszant az hogy hanyas lett, szeretném újramegcsinálni... :)

2021. ápr. 19. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem h lehet:/ oda figyeljél ez már nem gimi hanem egyetem!
2021. ápr. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Más egyetemen lehet, ez szerinem egyetem függő. Aki tud vmit még írjon :)
2021. ápr. 19. 01:15
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet.
2021. ápr. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Abban a félévben lehetett volna amikor vizsgáztál a tárgyból. Ha ezt nem tetted meg utólag már nem lehet.
2021. ápr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
KRE-N végeztem, nem lehet.
2021. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, akkor kellett volna javitani.
2021. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tárgyfelelős oktatónál kellene érdeklődni, de az egyetemeken amennyire én hallottam, sehol sem lehet semmit újra felvenni, akkor kell javítani, amikor épp teljesíted, vagy egyest kérni és újra felvenni később. Mondjuk nem értem, miért nem akkor izgatott, amikor csináltad. Néhány faktnál van nálunk olyan, hogy többször felvehető, pl. latin, ógörög, de mivel ezek nyelvi képzések, érthető is, hogy nem csak egyszer egy félévben lehet csak tanulni (azért hatalmas érdeklődés nincs irántuk). Kötelező tárgyaknál meg nyilván a tanár sem akar újra vizsgáztatni olyat, aki már egyszer átment, plusz mi van, ha meg akármiért akkor meg nem sikerül, és ráépülne következő félévben tárgy. Akkor amelyik jobb, azt írják be, vagy felülírja az utolsó a korábbi jegyet? A tanulmányi hivatalnak van épp elég dolga, minthogy ilyen egyedi igényekkel babráljon.
2021. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem lehet felvenni olyan tárgyat, amit kredittel és érdemjeggyel már elismertek.
2021. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!