Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zala megyében ha újra erettseg...

Zala megyében ha újra erettsegizek, kotelezo a matrozbluz?

Figyelt kérdés
Szegeden erettsegiztem es nekunk nem kellett soha hordani sem megvenni. iden ujra csinalok ketto emeltet de nincs matrozbluzom, es iden csak irasbeli lesz. Szukseges megvenni a matrozbluzt?

2021. ápr. 14. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írásbelire is ünnepi öltözékben kell menni. Fehér felső, sötét nadrág v. szoknya. Nem kell feltétlenül matrózblúznak lennie. Akár egy elegáns csipkés póló is megteszi.
2021. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan egy kínais, egyszerű fehér férfi ingben mentem érettségizni (lány vagyok). :D Senkit sem érdekel, hogy miben mész, csak legyen fehér a felső, meg sötét a nadrág/szoknya. Szóval elegánsabban öltözködj, fehér-feketébe, ne pedig kék farmer+ujjatlan kombó. Ennyi ami számít.
2021. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi:)
2021. ápr. 15. 20:39
 4/4 anonim válasza:
62%

Nem, a póló nem teszi meg, a csipkés sem.


Gondolom már nem jársz konkrétan egy iskolába, hanem később, gimis éveid után érettségiznél újra.


Így nem kell az adott iskola egyenruháját (matrózblúzt) viselni. Fehér legyen és BLÚZ. Szeretik, ha gombos, galléros, de az már nem feltétlenül muszáj, csak blúz anyaga legyen, ne póló.

2021. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!