Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károlin tényleg csak 315 a...

Károlin tényleg csak 315 a ponthatár??

Figyelt kérdés
Jogi kar, önköltséggel. Azt hittem ilyen 400 minimum, ez tényleg lehet?
2021. ápr. 4. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Olyan alacsony a ponthatár, mint amilyen a színvonal is.
2021. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben változik a ponthatár, jelentkezők és azoknak a teljesítményétől függően. Amúgy igen, önköltségesen nem szokott sok lenni.
2021. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 Azert nem hinnem hogy az egesz orszagban csak az Elte ad szinvonalas kepzest :) A Karoli a legnepszerubb egyetemek kozott van. Nyilvan nem mehet mindenki az Eltere.
2021. ápr. 4. 13:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem az 1# válaszoló vagyok, de fontosnak tartom megjegyezni, hogy sokszor ugyanannál a szaknál, intézmények közötti ponthatárbeli különbség valóban ad egy irányt a színvonalról. Főleg a Károli esetében, elvégre itt földrajzi indokok sem játszanak, a Károli is BPn van, csak úgy mint az ELTE és a PPKE.


A Károli egy tárgyban van holtversenyben az ELTE-vel, az pedig a Pszichológia. (Ott még talán meg is merném kockáztatni, hogy egy kicsivel jobb.) A Jogi képzésük valóban silány a többi BPi intézményhez képest.

2021. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pázmányon jobb?
2021. ápr. 4. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A valláskárosult intézményeknél csökkennek a ponthatárok a nagyobb állami támogatások és több férőhelyek miatt.
2021. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallasos, de az Elterol sok rosszat hallottam, oda nem akarok menni. Ezert van a kerdes.
2021. ápr. 4. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.


Mi rosszat hallottál az ELTE-ről? Kíváncsi vagyok rá, elvégre oda járok.


A PPKE egyébként pedig hasonló szinten van mint az ELTE.

2021. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!