Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb emelt Földraj...

Melyik a legjobb emelt Földrajz tagozatos gimnázium Budapesten?

Figyelt kérdés

#földrajz #földrajztagozat #földrajztagozatosgimnázium
2021. márc. 29. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen mindegy, mert a földrajz specializáció és szak teljesen felesleges, inkább romboló hatással van az életedre, hogy erre fecséreled az idődet. Nagyon kevés földrajzos szakma van, és azok is szívásosak. Inkább fókuszálj más természettudományokra pl biológia vagy kémia, ezeknek SOKKAL több hasznuk van. Bocs az offtopikért, de jobb, ha most megmondja neked valaki őszintén.
2021. márc. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, de engem egyedül ez interesszál.
2021. márc. 30. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Emelt földrajz tagozatos gimnáziumról még nem hallottam Budapesten. Szerintem az emelt természettudomány tagozatos gimnáziumoknak kellene első körben utánanézned. Utána az órahálóknak, hogy milyen óraszámban oktatják a földrajzot (az iskola pedagógiai programjában általában megtalálható). Fakultációban is fel lehet venni földrajzot.

Én még megnézném, hogy az adott iskolában emelt szintű földrajzból érettségiztek-e. Ha igen, akkor hányan és milyen eredménnyel. Itt lehet megnézni:

[link]

Beírod az iskola nevét, a találatoknál az iskola neve után rákattintasz a nagyító ikonra-> oldal alján vannak az érettségi adatok

2021. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben,Köszönöm :)
2021. ápr. 1. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
"interesszál", ez aztán igen.
2021. ápr. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!