Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Széchenyi Egyetem van...

A győri Széchenyi Egyetem van olyan szinten színvonalban, "rangban", mint a budapesti közepes egyetemek?

Figyelt kérdés

Nyilván, a Corvinus, ELTE, BME az elit.


Viszont vannak, akik kicsivel vannak alattuk.Ilyen a BGE, Óbudai Egyetem,Metropolitan,Szent István Egyetem.


A győri egyetemről sok pozitívat olvasok,hallok.A műszaki,gazdasági képzésekről elsősorban.


2021. márc. 28. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem műszaki képzéseknél biztosan.
2021. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt van némi fogalomzavar. A Corvinus meg BME úgy “elit”, hogy a világranglistán visszacsúsztak az 1201+ helyre. Röhej.

[link]

[link]


A szerinted közepes Óbudai is megelőzi őket a maga 1001-1200 helyével.

[link]


A BGE mindig is elit volt a maga (főiskolai) kategóriában, az üzleti elit nagy része itt végzett. Persze a fenti szempontok alapján ez is max. futottak még.


Az ELTE sem elit, de SOKKAL jobban áll a 601-800. hellyel, mint a fent emlegetett összes többi.

[link]


A METU meg Szent István egy mondatban az Óbudaival meg a BGE-vel? Ugye ez csak valami rossz vicc…


A lényeg, hogy sem a Corvinus, sem a BME nem elit egyetemek (nagyon távolról sem). Az egyetlen elfogadható rangú magyar egyetem a SOTE a maga 251-300. helyével, amióta a ténylegesen elit CEU-t kiűzték.

[link]


Azaz: az egyetlen kiemelkedő dolog Győrben az Audi, minden más szempontból az egyetem a futottak még kategória. Járhatsz nyugodtan.

2021. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!