Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Maximum hány OKTV-én vehetek...

Maximum hány OKTV-én vehetek részt?

Figyelt kérdés
Egyik tanárom mondta hogy nézek utána. De csak a jelentkezés feltételeit találtam. Elöre is köszönöm a válaszokat

2021. márc. 16. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyin. Én négyen indultam, annyin tehát biztos lehet ;)

De ugye felkészülni mindre lehet nem lesz egyszerű...

2021. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. márc. 17. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan amennyiből csak akarsz

Nyilván egy tárgyból csak egy kategóriában versenyezhetsz (kivéve talán infoból lehet többől is mert ott van programozás) de inkább az a kérdés mennyire van energiád. Én mindkét évben kettőből voltam (biosz, kémia), harmadikat már nem mertem be vállalni

2021. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6ra akarnak rábeszélni de szerintem max 4 ből indulok
2021. márc. 17. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi az a hat? Úgysem jutsz tovább mindegyikből, elmehetsz, ha szeretnél :) Aznap nekünk nem kellett suliba menni, legalább azt is megúszod, ha szeretnéd :D

Sok sikert, szurkolok! :)

2021. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Töri,Földrajz,Matek,Angol,Biólogia,Fizika,


de Töri Földrazot biztosan részt veszek matek angol még megondolom.

2021. márc. 17. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát kérdező nem vagy szívbajos az biztos. Egyik sem túl alibi tárgy Oktvn( mondjuk nem mintha nagyon lenne olyan). Ha gondolod indulj el nyugodtan de rendesen ne készüljél mind a hatra mert egyre is sokat kell ezek közül. A legszimpatikusabb kettőre mondjuk tanulj sokat, de a többire inkább csak készülgess. Ha meg megjön h miből jutottál be a második fordulóba akkor meg gondold át újra hogy mire érdemes a legtöbb energiát fordítani.

Nyilván van az az ember aki hat tárgyból is fel tudna készülni rendesen, lehet hogy kérdező te is azok közé tartozol de engem annó még a két tárgytól is óvtak a tanáraim hogy nehogy túl terheljem magam

2021. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!