Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült a francia OKTV?

Hogy sikerült a francia OKTV?

Figyelt kérdés

Ha francia OKTV II. kategóriás versenyzők vagytok, le tudnátok nekem írni, hogy hogyan sikerült a második forduló? Nektek mi ment nehezen?

Illetve, ti tudtok valamit az eredmények határidejéről és arról, hogyan fog módosulni a döntőbe jutottak száma?



2021. jan. 27. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én I. kategóriás vagyok és nekem azt mondták, hogy február 20–adika környékény lesz értesítés a továbbjutással kapcsolatban, szóval majd akkor lehet rá számítani.


A versennyel kapcsolatban szerintem nekünk a magnó és az írásbeli eléggé könnyű volt, személyszerint nem hiszem, hogy rengeteg hibám lenne, de azért számítok rá és már tudom is, hogy pár dolgot elrontottam. Viszont ez a szóbeli állásinterjús dolog nekem nem annyira jól ment, mint számítottam—a másik két versenyrész szintjéhez képest szerintem nem volt arányos, de lehet csak én érzek így. Neked hogy ment, milyen volt?


További szép napot neked!:D

2021. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszodat!

Örülök, hogy jól sikerült a verseny! :)

Én nagyon bonyolultnak éreztem sajnos. :( Igaz, 11.-es vagyok, tehát egy évvel azért csak hátrébb vagyok, de kicsit rosszul érintett, hogy nem ment olyan jól, mivel mikor gyakoroltam, alig-alig vétettem pár hibát. Nem is azzal volt a probléma, hogy nem tudtam, hanem azzal, hogy kicsúsztam az időből.

2021. febr. 6. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!