Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-n utólagos passziváltatáss...

BME-n utólagos passziváltatással/bejelentkezés visszavonásával élt valaki most?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, hogy március 14-ig meg lehet tenni és elfogadják (március 14 után pedig csak nagyon indokolt esetben és díjköteles), de a neptunon keresztül indoklást kér. De ilyenkor akkor ezek szerint van, hogy nem fogadják el az indoklást?
2021. márc. 13. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen határidő, a regisztrációs hetet követően csak alapos indokkal (Nftv. 45. §(2) bekezdés) lehet utólagosan passzív félévet kérelmezni.
2021. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Itt írják, hogy 14. éjfél a határideje a bejelentkezés visszavonásának (31/A). Ez megegyezik azzal az infóval, amit a Tanulmányi Osztálytól kaptam. Viszont azt nem mondták, hogy indokolni is kell, amit én úgy értelmezek, hogy feltételes az elfogadása.

2021. márc. 13. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, hasonló cipőben járok mint te, ha esetleg még hasznalod az oldalt megírnád, hogy elfogadták-e vagy nem passzíváltattál végül?
2022. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!