Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent az hogy egyetemen...

Mit jelent az hogy egyetemen jó kapcsolatokat lehet kiépíteni?

Figyelt kérdés
Mondanátok rá példát? Nem párkapcsolatra gondolok, hanem inkább üzletire.
2021. febr. 27. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű. Egy helyen van egy csomó ember, aki végzés után kikerül ugyanabba vagy hasonló szakmába, de azon belül jó eséllyel más-más területre. Szóval jó eséllyel egyből fogsz tudni valakit, akinek érdemes telefonálni vagy írni, ha felmerül egy adott probléma. Teszem azt, én mérnökként dolgozom. Speciális fúrószerszám kell egy új alkatrészhez? Hopsz, pont van ismerős, aki szerszámos cégnél üzletkötő. Vacakol egy hűtővíz szivattyú? Hát, egyik kolis haverom pont a Grundfosnál dolgozik. Rendszeresen törnek a GFK burkolatok, kellene valaki, aki tudja javítani? Volt szobatársam egy kompoziztos cégnél mérnök. És még sorolhatnám. Így már érthető, ugye?
2021. febr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem annyira ez nem sikerült. Mármint a kapcsolatrendszer kiépítése. Mondjuk csak nem emiatt nem fogok találni pl. munkahelyet. Szerintem nagyon ne izgasd magad ezen.
2021. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!