Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik olyan konzervatórium...

Létezik olyan konzervatórium magyarországon, ahol "magánének" címszó alatt nem csak klasszikus, hanem népi éneklést is lehet tanulni, de főleg azt?

Figyelt kérdés
Középiskolára gondolok.
2010. aug. 17. 19:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Oké, elég hülyén tettem fel a kérdést. Tehát, olyan iskolát szeretnék, ahol népi éneket tanulhatok, nem zeneiskolában, hanem rendesen.
2010. aug. 17. 19:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Ének tagozatos gimnázium?Van.
2010. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én osztálytársam sulin kivül jár népi éneklésre,ha neked jó akkor kiskunhaalason van ilyen és nagyon jó
2010. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
no, igen, ezaz, hogy nekem nem sulin kívül kellene, mert úgy én is járok már 4 éve, csak általános iskolába jártam eddig, de most szeptemberben leszek nyolcadikos, és szeretnék olyan suliban továbbtanulni, ahol főtárgyként népi énekelhetek.
2010. aug. 17. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!