Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak Magyarországon kártyáva...

Vannak Magyarországon kártyával beléptetős rendszerű gimnáziumok/iskolák?

Figyelt kérdés

Ha igen,hol,melyek?

Mi a szankció ha valaki otthon hagyja, napközben elhagyja vagy ha átruházza? Külsős belépése hogyan történik? (Pl szülő, rokon stb.)



2021. febr. 19. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szolnokról tudok csak nyilatkozni, itt szerintem minden második középiskolában van ilyen rendszer, de lehet hogy keveset is mondtam.

Én igaz nem ilyen helyre jártam, szóval mélyebben nem tudok róla nyilatkozni, a szülői értekezletek tudom hogy úgy zajlanak, hogy a portásnak le van jelentve, hogy melyik nap melyik osztálynak van értekezlete a szülőnek pedig el kell mondani hogy hova jött és hogy az adott osztálynak ki az osztályfőnöke.

Cserélgetésről és elhagyásról sajnos semmit nem tudok.

2021. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egerben is van, úgy tudom több iskolában is. Ha otthonhagyod sincs semmi, szólsz osztályfőnöknek vagy valami, habár én még soha nem hagytam otthon az enyém ezért nem tudom pontosan. Ha nem csak otthon hagyod hanem elhagyod kérni kell egy másikat. Átruházni nem lehet, mindenkinek saját van, benne van a rendszerben melyik kártya kié. A külsősök szólnak a portásnak miért mentek és kik ők, aztán a portás beengedi őket.
2021. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!