81 pontos központival mennyi esélyem van az alábbi gimikbe?
Figyelt kérdés
Hozott pontok 46, ugye az 50-ből
Bp Berzsenyi Dániel Gimnázium (humán, nyelvi - olasz-angol)
Árpád Gimnázium (angol)
Ady Endre Gimnázium (biológia)
Teleki Blanka Gimnázium (biosz, angol)
2. Rákóczi Ferenc Gimnázium (a 2. kerületi, biosz tagozat)
előre is köszönöm a válaszokat
2021. febr. 17. 11:11
3/5 anonim 



válasza:





Nem ismerem ezeket a sulikat, de szerintem sok esélyed van ennyi pontal. Max akkor ha em viszel jó pontokat és nem sikerül jól a szóbeli. De gondolom ha ilyen jó lett a felvételid akkor nem lesz probléma. Sok sikert:)))
4/5 bbmarta 



válasza:





Bármelyikbe van! Ezzel a pontszámmal mindegyikbe behívnak szóbelizni, nézz utána, mert van, ahova ilyen ponttal már szóbeli mentességet kaphatsz! A Berzsenyiben a humánon a legbarátságosabb a szóbeli felvételi! nagyon rendesek és könnyű max.pontos szóbelit csinálni!
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!