Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a szóbeli a Szent Imre...

Milyen a szóbeli a Szent Imre Gimnáziumban?

Figyelt kérdés

Most felvételiztem pár hete és a Szent Imrébe is szeretnék jelentkezni a matek és az idegen nyelvi tagozatra is.

Hogy nézett ki itt a szóbeli? A matek tagozatnál kellett matekos feladatokat megoldani? Milyen egyéb jellegű feladatok voltak?

Érdemes vinni okleveleket, érmeket, kinyomtatott rajzokat? Megnézték és figyelembe vették ezeket amikor adták a pontot a szóbelire?


Akik szóbeliztek vmikor a Szent Imrében hózzátok szól a kérdés. Akik közületek végül a Szent Imrét választották mennyi volt az összpontszámotok amivel bekerültetek?



2021. febr. 13. 12:09
1 2
 11/18 anonim válasza:
De az 54. helyen lévőnek is ugyanannyi pontja van, mint nekem. Te tudod, h ilyenkor mi számít?
2021. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Van egy ismerosom akit 40koruli helyrol vettek fel a matek meg eselyes lehet de nem tudom biztosab
2021. márc. 21. 06:52
 13/18 A kérdező kommentje:
Hat a matektsgozaton azonos pontszam eseteb azt rakjak elorebb akinek jobb a matek irasbelije
2021. márc. 21. 06:53
 14/18 A kérdező kommentje:
Szia kepzeld lattam egy masik kerdest amiben ugyanezeket a dolgokat mondta a kerdezo mint te itt es en is kb ugyanezekbe a sulikba jelentkeztem a Baar Madasba az imrebe a varosmajoriba spanyol nyekre a deakban beirtam a bioszt 10 embert hivtak be szobelizni az 5 helyre koztul engem is de vegeul nem mentem el mert kixsit messze vam es tornaterme sincs normalis es ez elvette a kedvemet
2021. márc. 21. 07:02
 15/18 anonim válasza:
De jó! Az én voltam. Igen, a Deák tériben nekem is az nem tetszik, h olyan zsufi. De amúgy kedvesek voltak a tanárok. Az a baj, hogy kicsit elrontottam a központit, mert 80 pontom lett. Pedig biztos tudtam volna jobbat írni, csak hát nagyon izgultam. Úgyhogy nagyon remélem, hogy felvesznek valahova! Köszi a segítséget!
2021. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Koszii en is szurkolok neked

hat igen nekem is az volt hogy otthon mar a felveteli elott 1 honappal csak 90 felettit irtam es vegul 84 lett es ami a legrosszabb h fugyelmetlensegi hiban sokat vesztettem (gondolom nalad is ez lehetett)

A deakban en is ugy vagyok vele hogy ugye keves gyereket vesznek fel akik mar osztalytarsak 4 eve azok koze es ott mar van egy kialakult tarsasag es en szeretmek a gimivel egy olyan kozossegbe kerulni ami nem csak nekem uj a masik meg az h a tornaterme akkora mint egy haloszoba...

2021. márc. 21. 20:46
 17/18 anonim válasza:
Igen. Bár a Szent Imrében is a fél évfolyam 8 osztályosba ment, úgyhogy ők is ott vannak 5. óta. Közben nekem megjött a Madáchból a lista és oda szerintem felvesznek. Csak az a baj, hogy elég rossz helyen van, én is budai vagyok.
2021. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

igen de a szent imrében ott teljesen külön osztály a 4évfolyamos és a 8évfolyamos

hát igen én is úgy vagyok vele h a budai suli az kényelmesebb mint mindennap pestre bejárni

2021. márc. 22. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!