Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van ez és mit tudok...

Miért van ez és mit tudok tenni ellene? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy miért van az hogy egy adott dolgozatra vagy felelésre sokat tanulok (tudom is az adott anyagot akkor) de mikor oda jutok hogy dolgozatot kell írnom vagy éppen felelnem kénne akkor szinte elfelejtek mindent, mintha szinte nem is tanultam volna semmit.És nem értem hogy ez miért van Válaszokat előre is köszönöm.
2021. febr. 12. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

vizsgastressz és/vagy rossz tanulási módszerek.

próbálj meg otthon is megírni a témában dolgozatokat (ha találsz a neten) vagy csak válassz ki pár nehezebbnek tűnő feladatot, adj magadnak egy szoros határidőt amin belül meg kell csinálnod, esetleg valami idegesítő zajt is bekapcsolhatsz a háttérben. ha ezekkel meg tudod írni jól, akkor nem a tanulási technikáddal van baj, hanem túlságosan rástresszelsz a felelésre/dolgozatra.

ilyenkor érdemes sulipszichológus tanácsát kikérni.

2021. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!