Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli felvételin lehet max....

Szóbeli felvételin lehet max. pontot szerezni?

Figyelt kérdés
Aki rendesen felkészül, annak nem kell aggódnia? A személyes benyomás mennyit jelent? Ha sokszor belekérdeznek, az ronthat a pontszámon?

2021. febr. 12. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hat szerintem ha nagyon alaposan felkeszulsz es kidolgozod az osszes tetelt amiket meg is tanulsz rendesen es ha magabiztosan vidaman hangosan koszonve mesz be akkor szetintem siman (:

A belekerdezgetes normalis ha azokra jol valaszolsz es nem ijedsz meg akkor nem rontja a pontszamod.

Szerintem tanar fuggo hogy menniyt stamit a szemelyes benyomas en azt tanalcsolom hogy amikor bemesz akkor mimdenkepp hangosan koszonj, ne szorongj es latszodjon rajtad h te erre nagyon felkeszultel es a kisujjadbol kirazod az egeszet (:

Remelem tudtam segiteni

2021. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noo Para, Segítek! válasza:
Szia ezek szerint most leszel gimis. Mekem 2 éve volt és egy eléggé elit iskolába sikerült kerülnöm. Az az igazság, hogy én nem vagyok egyáltalán egy izgulós tipus, szóval és az írásbelitől paráztam inkább. Mivel ezen túl vagy és ha egész jó sikerült, akkor nem bukhatsz túl sokat. Ha nem annyira (ahogy nekem se) akkor nagyon el kell adnod magad a tanárom szemében. Minden szóbelinél adnak témaköröket, hogy miket kérdezhetnek. Ha egy zseni vagy, akkor eszméletlen sokáig tanulod ezeket, utánna olvasol és görcsösen várod, hogy nehogy elfelejtsél valamit és ha minden jó alakul, akkor kicsit félénken de meg tudod csinálni és utánna jó érzés lesz, hogy megszináltad! Ez sok embernél beválik. Az az igazság, hogy én nagyon nem ilyen vagyok. És egyáltalán nem néztem bele, hogy miket kérdezketnek, egyszrűen ez esélytelenek magabiztonságával mentem be. Próbáltam én irányítani a beszélgetés, hogy én járjak jól vela, és basszus szinte minden szóbelinél max pontot kaptam. Szóval én nem tudom melyik a jó út, csak annyit tudok, hogy ne parázz, mert nincs olyan, hogy nem vesznek fel sehova és ha meg nem olyan tipusú vagy mint én, hogy nagyon el tudod adni magad, akkor ha készülsz rá akkor is sok pontot szerezhetsz, de én pont azért jutottam be tényleg sokkal okosabb emberek elé, mert sokan rástresszeltek és aztán lesokkoltak. Ha úgy álsz hozzá mint én, hogy ha nem jön össze valami, akkor valami más meg igen, akkor nagy bajod nem lehet majd. Szóval sok szerencsét és legyél magabisztos.
2021. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!