Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskola miért nem örül ha a...

Iskola miért nem örül ha a tanára PedII lett? Mert többet kell neki ezek után fizetni?

Figyelt kérdés
Csak húzzák a szájukat hogy „nem is mondta hogy minősítteti magát.....“ hát nem csak örülniük kéne hogy Ped II lett a tanára? Az iskolában egyébként egyetlenként?
2021. febr. 3. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Iskolát kell megkérdezni, miért nem örülnek. Én honnan tudjam? Nem tudom, milyen iskoláról van szó, nem tudom, kilyen tanárról van szó, nem tudom, te hogyan kapcsolódsz az egész történethez.
2021. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, milyen iskoláról van szó, nem tudom, kilyen tanárról van szó,"


nem mindegy milyen iskola és milyen tanár? A PedII az mindig és mindenkor érték, nem?

2021. febr. 3. 15:49
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Az alapítványi iskolában még ez is megtörténhet, Balázska?
2021. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Az alapítványi iskolában "


Ez nem alapítványi iskola.

2021. febr. 3. 15:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, de ha érdemi választ akarsz, akkor érdemi kérdést érdemes kiírni. (1-es vagyok)
2021. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"de ha érdemi választ akarsz"


Milyen infó hiányzik a válaszhoz?

Mondd.

mindent megadtam ami kell.

A lényegtelen az lényegtelen-

2021. febr. 3. 15:56
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Állami iskolában a tankerülettől esetleg a szakképzési centrumtól kapják a fizetésüket a tanárok. Tehát nem közvetlenül az iskolától jön a pénz. Egyházi, alapítványi és szakképzési centrumos iskolában a pedagógusok nem közalkalmazottak. Így nem kötelező adni a ped2 miatti bruttó 30 ezer Ft-os bért.
2021. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Így nem kötelező adni a ped2 miatti bruttó 30 ezer Ft-os bért."ú



Hát kötelezőnek nem kötelező, csak ha a suli nem adja, akkor VOLT egy tanára. Vagyis kvázi mégis kötelező, ha nem akarnak új tanárért futkosni tanév közben.

2021. febr. 3. 16:54
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha a tanár elmegy évközben az már az iskola dolga. Nem tök mindegy? Nem a te bajod.
2021. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem az iskola fizeti. Az iskolának nincs külön költségvetése. A kategória táblázatok szerint a klf. kategóriájú fizetés JÁR. Tehát kötelező megadni. Nem az igazgató engedélyezi.
2021. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!