Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orulsz annak hogy marcius...

Orulsz annak hogy marcius 1-ig online oktatas lesz?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 18:28
1 2
 11/12 Lysanne válasza:

Így végzősként nehéz megfogalmazni a véleményemet erről a szituációról. Amikor november 11-én bezárták az iskolákat én személy szerint minél hamarabb vissza akartam menni, mert tudtam, hogy akkor tudnánk a leggyorsabban haladni a 12-es tananyaggal + reális esélyünk lett volna hatékonyan kipróbálni magunkat próbaérettségin is.


Nem szeretem az online oktatást, mert sok tantárgyból zanzásított fosokat kapunk, amik sokszor arra se jók, hogy tételt tudjak belőle kidolgozni. Hiányzik az irányított tanulás, a kérdezési lehetőség. Hiányoznak a barátaim, kezdek kicsit meggárgyulni itthon, pedig én még edzésre is járhatok, tehát közel sem én vagyok a legszerencsétlenebb helyzetben.

Annyiból talán egyszerűbb/kényelmesebb ez a helyzet, hogy nem kell tölteléktárgyakból megerőltetnem magamat és nem kell időt fordítanom a bejárásra sem, tehát ezt az időt tudom önálló tanulásra fordítani.


Amilyen ütemben eljár felettünk az idő, egyre kevésbé látom célszerűnek a visszamenetelt, hiszen a március-áprilisi időszak már az egyéni felkészülésről szól és se idő, se kapacitás nincs a last-minute foltozgatásokra.


Nem szeretném, ha nem lenne érettségi vagy ha nem lenne szóbeli, mert vannak olyan tárgyak, amivel jegyet tudk javítani egy jól sikerült szóbelivel, nekem ez az egyik ütőkártyám. Halasztottam és 5 éves gimnáziumi képzésen veszek részt, tehát évet ismételni szeretnék. Inkább csak szeretném valahogyan jól megoldani ezt az időszakot, ha már ennyire szar; így nekem leginkább majdnem mindegy, hogy megyünk vagy maradunk, jobb így se úgyse nagyon lesz.

2021. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Lysanne válasza:

uhh nem vett be pár betűt a végén.


typo1: tudok*

typo2: "Halasztottam és 5 éves gimnáziumi képzésen veszek részt, tehát évet ismételni szeretnék." - vagyis na, nem szeretnék évet ismételni, kimaradt a sem :) ennyire mazochista én se vagyok

2021. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!